G' Art майстерня

Тільки тоді можна бути вільним, коли навіть бажання шукати свободу перестане бути ярмом для вас

Previous Entry Share Next Entry
Я нелюблю педерасів, а ви?
zigi
gartik
Скоро буде той день, коли всі вони придумали собі поплакати які вони хороші і що їх требу уважати і що дозволити бути на рівні з гетеросексуалами. Як до того ставитеся ви? 

Моя думка - кого не цікавить, дальше не читайте. 
Я нелюблю їх і все. Думав шо написати в поясненні - але Бог створив нас одну істоту чоловіком, а іншу жінкою і так є серед тварин і така природа людська і природа нашого світу. А ті збочення - просто аморальні і я вважаю що це психічні розлади в людей.
Я категоричний противник цього і в мене це викликає огиду. 

І не нада казок що краще (я про то як люблять казати про доглянутих підерів чи не доглянутих натуралів)
Мужик - він і в африці - мужик!

  • 1
Згідний.
Не по Божих законах то.

правду кажещ

Мені байдуже. Мають право і фіг з ними)))

Тільки не треба боятися писати слово педераст . Це абсолютно нормальне цензурне слово. А то якось смішно виходить

ясно. Дякую я то врахував і виправив.

педерастія

мені пох на педерастів)))

мені тоже, але коли вони дома і не виставляються на показ і не вимагають прав

По правді кажучи, вони мені неприємні. Відмовити їм у правах, я вважаю, не можна. Це протирічить моїм симпатіям, але я розумію, що тут іншого виходу нема.

Я з розумінням ставлюсь до демонстрації з вимогою прав для геїв, інша справа гей-паради - це просто якась дурня. Огидна дурня, при тому. Десь в Росії якийсь кмітливий мер спочатку не дозволяв гей-парад, але потім дозволив, але в один день з Днем ВДВ. Ясна річ, що гей парад не відбувся)))

Серед друзів в мене є геї, але ніколи я про це чомусь не згадую в процесі спілкування. На одній публічній дискусії, свідком якої я був, мені дуже сподобалася аргументація педераста і його манера поведінки, на відміну від його опонента-натурала, який виглядав просто як бичара.

Погоджуюся що педераси дуже начитані і всяко хочуть доказати свої права і що вони на це мають праву. Але давайте узаконимо шлюби між жінкою і конем, між собакою і всякі інші дибілізми. Бог нас створив такими як ми є і ні одна світова релігія (крім може всяких сект) не толерує всяких відхилень.
Якщо вже так по житті сталося шо подобається аби тобі втикали, коли ти сам комусь мож втикнути - проблеми виховання в сімї, або оточення навколо тої людини, або ж ліберастове суспільство, яке каже шо то нормально.
Треба то жостко присікати, - маю на увазі на рівні прав. Подобається - роби це дома, але аби ти міг усиновлювати дітей, які колись чоловіка називатимуть "мамою" а іншого "татом" - це котиться фігзнакуда. Люди мають знати що є добре а що психічно нездорово.

Тут є звичайно біда. Дійсно по цій логіці можна взагалі узаконити шлюби навіть між собакою і конем і дозволити їм усиновляти людських дітей. Все йде до їх дуже широких прав і думаю навіть в нас буде так, що гомосексуалісти будуть заключати шлюби і усиновлювати дітей. Мені це не подобається. Але я не бачу логічних причин їм це забороняти.

Можна заборонити, але треба зрозуміти, що завтра заборонять щось мені, післязавтра тобі, а ще за деякий час ми будемо жити в такій державі, що Сталін з Гітлером будуть здаватися янголами.

>>>ні одна світова релігія (крім може всяких сект) не толерує всяких відхилень.

нагадати тобі випадки з педофілами у католицькій церкві. їх покривали як має бути

їх діти обидвох називають татами

мені насрати хто і з ким як спить. головне шоб не робили шкоди оточуючим.
А це шо вони ходять парадами це страшно хрреново. Бо це люди з психічними і фізіологічними розладами.. пропагують свої розлади..
___________
а ше колись в енциклопедіях гомосексуалізм вваєжався відхиленням(хворобою)
а зара в європі визначення міняють..
і зігідно цих змін.. вже нема правильно неправильної.. здорової нездорової орієнтації.
і це дійсно хєрово дуже

угу. Я з тобою згоден

Визначення це фігня, а от те, що гей/лесбо стосунки зображаються цілком нормальними в дитячій літературі...

десь бачив одну з таких брошур

глянь це віде. там нема чого доповнити.


Re: глянь це віде. там нема чого доповнити.

дякую. Кльове відео і гарні аргументи

Якби вони абсолютно спокійно жили в суспільстві і не кричали (суперечачи самим собі) про те, що вони такі самі як нормальні люди і в той же час інші, проблеми б не існувало, нмд.

У свою чергу також присутній віце-президент ВГО «Гей-Альянс Україна» Станіслав Науменко зазначив, що гомофобія небезпечна не тільки для гомосексуалів, але й для суспільства, оскільки «починають з гомофобії, а закінчують фашизмом».
http://opir.info/2010/05/14/heji-ta-lesbiyanky-vvazhayut-scho-vo-svoboda-jih-ne-lyubyt/

от в тому то й справа, що Бог (?)створив їх такими, якими вони є, і то ніяке не збочення і не психічний розлад, то я тобі вже як психолог кажу
мене не обходить що роблять інші люди - чоловіки чи жінки в ліжку між собою, аби нікому не шкодили
всі люди рівні, не розумію чому то зачіпає саме тебе

+ до того
колись і жінки не вважалися "рівними" чоловікам, брудними
чи негри білим
чи євреї всім решта
слов'яни були варварами в очах римлян
в древній Греції вважалося низьким любити жінку, а не чоловіка (почитай "Бенкет" Платона)

то я так тіки "намінуточку" сказала, продовжувати на цю тему можна вічно
маю знайомого гея - дуже толковий, не раз мені помагав
аби всі "справжні мужики" були такими толковими як він то було б легше жити"аби всі "справжні мужики" були такими толковими як він то було б легше жити"

Але не довго, бо від такої "толковості" діти не народжуються.

аххахахаха! Олена ви з якого століття сюди прийшли?
Шоб ви знали народжуються, бо геї також нормальні люди, і також хочуть дітей. Сурогатні матері їм в тому дуже допомагають.
Або всиновлення теж використовують, чи то для вас недостатньо добре? Може ше скажете, що геям не варто виховувати дітей? О, точно, ви ж мене вище самі просвітили, що гомосексуалізм це вроджене :)))

не вроджене. я знайома з дівчинкою, якій завжди подобалися хлопчики в дитинстві. у підлітковому віці вона почала мати статеві стосунки з дівчатками. а потім усе минуло, вона щасливо вийшла заміж за чоловіка.

ото вже спеціалісткою ви стали після знайомства з тою дівчинкою :)

якщо людина мала статеві стосунки з особою своєї статі, то ще не означає що вона гомосексуаліст
є таке поняття як "підліткове експериментування"

Якщо вже говорити словами Бога - то Ви не дуже тут обізнані: в Біблії гомосексуалізм - це прокляття! (Рим.1:26,27) І не Бог створив людей такими.

Як психолог кажу, що гомосексуалізм - це таки хвороба (це гормональне порушення). Воно не є набутим (це питання аморальності суспільства, що нав'язує молоді невпевненість та комплекси), але вродженим.

Як жінка хочу у вас запиатти: як Ви відреагуєте, якщо ваш син колись заявить вам, що кохає чоловіка і буде його кохат в тому самому ліжку, на яке вам сьогодні байдуже.

Чомусь наші люди так збудовані - доки це не зачіпає його особисто - нам байдуже! Хай хоч се горить синім пламенем - аби мені жарко не було?

шо ви до тої Біблії прив'язуєтесь, ви ж психолог
там несумістність на несумісності, і така вона через то шо її писали люди. Чи може ви виправдовуєте інцест? Бо згідно біблії ми з вами всі пішли від дітей Адама та Єви, котрі (діти) "робили це" між собою, а потім вже як розмоножились, то знову до того ж повернулися вже через інцест дітей Ноя :)
Я ніяк не можу зрозуміти ви віруюча людина чи нє, але якшо так, то спитаю у вас - якшо їх такими створив не Бог, то хто? о_О
Як жінка, я буду любити свого сина таким, яким він є, не має значення чи він під час сексу пхає свого члена у піхву чи нє. Основне шоб людиною був хорошою. Повірте мені, я то говорю цілком щиро.

>>що гомосексуалізм - це таки хвороба (це гормональне порушення)

дивно, що психологи всього світу все ще не домовились на рахунок єдиної теорії виникнення гомосексуалізму, а ви вже стверджуєте, що то гормональне порушення. Не відомо, чи гомосексуалізм зумовлений гормонами, чи то розміром гіпоталамуса чи може генетично зумовлений. Згідно Американської Асоціації Психологів причини гомосексуалізму можуть бути різними, і не однаковими для різних людей.

>>>так є серед тварин і така природа людська і природа нашого світу

не все так однозначно. пінгвіни, дельфіни, примати (шимпанзе особливо) - їм гомосексуальність притаманна.надання їм прав на одруження і всиновлення - це справа десята і двадцята, я теж не в захваті від цього. але коли націонал-довбойоби громлять презентації книжок, погодся, не відчуваєш себе європейцем

Нехай мене вибачать ті "чоловіки", що в задницю трахаються, але срака - НЕ ДЛЯ ТОГО!!!

підтримую! підарів на палю :))))
Це все клята ліберастія....

у вас аватарка ніби з сайту знайомств для геїв - вам цього ніхто не говорив?

10000000000000000000000000%.

погоджуюся. про це можна говорити дуууже багато і наводити чимало доказів. але нашо?

це й так зрозуміло. гетеросексуальність - єдина нормальна сексуальність ever. і мені байдуже, шо хтось буде звинувачувати мене чи тебе у нетолерантності.

зрозуміло і те, шо скоро це перше зрозуміло перетвориться на табу. бо світ деградує.

майже офф
я наче й розумію, шо італієць, власник затишної кафешки, дуже толерантний і блаблабла, і думає, шо це нормально, шо один із офіціантів - дико галубой мальчік, але мені хотілося виригати в тарілку, коли той барісапрєль крутив своєю задницею біля мого столику. бє.

>Я нелюблю педерасів, а ви?

ми також їх нелюбимо

гара

Я теж рахую що це не по Божому,але не всі віруючі і не всі керуються у цих питаннях згідно Божому закону. У нас час більшість людей живе так як подобаеться йому самому,не залежно від соціуму,незалежно від думки батьків,незалежно від заповідей Божих. І мені здаеться вони мають на це право,будувати свое життя так як їм подобаеться.

А на рахунок мужик і в африці мужик..... Якщо щось бовтаеться між ногами,то це ше не значить що це е мужик,бо часто бувае що крім ціеї відміннності на мужика він нічим не нагадуе

годі прикриватися своїми пвседохристиянськими недодумками. осуджувати інших - гріх, якщо вже на те пішло.

  • 1
?

Log in