G' Art майстерня

Тільки тоді можна бути вільним, коли навіть бажання шукати свободу перестане бути ярмом для вас

Previous Entry Share Next Entry
Про те, кому вигідно прибрати український дубляж
zigi
gartik
Всі крапки над "І" про дублювання фільмів
Гарна стаття. Дуже дякую автору. Раджу почитати

  • 1
Друже, я хочу, аби ти дивився кіно рідною мовою. Не уявляєш, але я поважаю це твоє право.


Але невже тобі важко уявити, що ще є інші люди зі своїми такими само правами?

Є регіони в Україні, де за останні 15 років все українське почали люто ненавидіти. Невже так складно зрозуміти, чому це відбувається?

)) Я знаю що є ті люди, і їх права я також поважаю.
тут питання в тому що хочуть відмінити український дубляж. І в статті яку я навів якраз наводиться аргументи чому за час коли останній оснував воно принесло здебільшого хороші відгуки.


Хороші відгуки це коли тільки одним вухом чути. Я чув багато і негативних відгуків від кіноманів (до речі публіка, умовно кажучи, інтелегентна і ті, які голосували в 2004 за Ющенка).

Я особисто думаю, що не може бути власне "обов2язкового" дублювання. З такого обов2язкового дублювання також багато фінансових хвостів стирчить

якщо голосували за ющенка не означає що дуже інтелігентні )
В статті пояснюється проблема відсутності українського дубляжу і наводиться аргументи чому це фінансьаво вигідно з аргументацією людей які працюють в цій сфері. Щодо споживачів - давайте будемо пускати на англійській мові, чи мові оригіналу - нема ніяких фінансових хвостів. В тому плані незгоден з тобою. Обовязковим має бути дубляж українською а по бажанню можна і будь-якою, для всіх споживачів. Тут і права не обмежуються і все чесно.
нашо замилювати людям очі, коли це показує справді хороші результати. Якщо якісь десь недосконала - треба над тим працювати. Але з тих що я мав змогу дивитися - мені подобалося. були варіанти непотребу, але незавжди виходить добре. І актори заробляють озвучуючи фільми

дубляж на українську має бути обов2язковим, але йшлося про те, що всі сто процентів копій фільмів мусять бути дубльованіукраїнською. Не мусять. Принаймні в нормальній країні.

я згоден, можна крім української і дублювати і іншою мовою.

і не обов2язково російською.


В Одесі я наприклад чув радіопередачі українською, албанською, молдавською, болгарською і гагаузькою. А от про державне радіо російською держава чомусь не подбала. Цікаво правда? Ну то таке. Місцеве телебачення зато майже 100 відсотків російською.

а нашо українській державі - державне радіо російською мовою. Тобто ми, Україна, маємо свідомо фінансувати не українські програми?? нашо??
Хто собі хоче, хай робить комерційне радіо. і на тому

Ну вам, Україні не треба, а нам, Україні треба. Я, Україна, готовий свідомо фінансувати.

Для албанців можна, а для російськомовних українців і росіян не можна? Албанців, ясна річ більше


для албанців також не можна ід для будь-кого. Нашо Україні фінансувати якісь не українські радіо? державні радіо - не можна. А комерційні радіо, які фінансують інші комерційні структури - най будуть. Просто коли буде продукт якісний - то і російськомовні його хаватимуть на українські мові.

Костя, а все-таки я люблю з тобою про таке всяке говорити

Фінансувати не українське радіо Україні ні до чого, це правда. Я і не чув ніколи, щоби Україна фінансувала якесь неукраїнське радіо.

А от українські платники податків чомусь хочуть чути українське радіо на рідній мові, будь то албанська, українська чи російська. Парадокс?

парадокс) але в Україні комерційних радіо вистачає, і вони їх слухають на своїй рідні мові. Адже мусять мирися з законами. Живучи в Україні де є визнана, і не дай Боже колись станеться інакше, лише одна державна мова мусять державне радіо слухати державною мовою. От тому і пояснення
Правда в нас державне - вже давно не конкурентно спроможне

ну не факт, що державне радіо мусить бути державною мовою - це на рівні аргументів. Інша справа, що тобі б цього хтілося, але це на рівні бажань.

По закону держава має забезпечувати мовні права громадян.

Ну те, що у нас державне неконнкурентноспроможне це правда. І українське неконкурентноспроможне. А у поєднанні, коли його нав2язують, ще і викликає тільки негатив. Один мій колєга взагалі вважає, що це диверсія проти України. Я його не підтримую, але він каже, що це так жиди хочуть нашкодити Україні.

  • 1
?

Log in